+38(044) 228-9-222

Вхід

Вхід

Сплатити

Стати партнером Стати учасником
Організатори
Організатори

ДП «Укрекоресурси» запускає нову лінію переробки відходів у вторинну сировину

ДП «Укрекоресурси» запускає нову лінію переробки відходів у вторинну сировину

 

         ДП «Укрекоресурси» запускає нову лінію переробки відходів поліетилену високого та низького тиску, а також поліпропілену в гранули, які можуть використовуватись для виробництва сміттєвих пакетів, каналізаційних труб, вуличної плитки, технічної плівки та інших аналогічних продуктів.

       Виробничі потужності знаходяться в місті Полтава. ДП «Укрекоресурси» бере їх в оренду у підприємства ТОВ «Екохімполімер», яке має всі необхідні дозволи та ліцензію на здійснення діяльності по переробці вторинної сировини (переважний напрямок - переробка ПВД плівок). У числі переваг орендованого комплексу наявність матеріально-технічної бази для здійснення переробки: дроблення всіх типів твердих пластиків (ПНД, ПВД, ПВХ, ПП, АБС, тощо), грануляції всіх типів пластика крім ПВХ, ПЕТ і спецпластиків. Крім того, до комплексу входить наступне обладнання - 4 термопластавтомата (інжекційно-ливарна машина, вживана для виготовлення деталей методом лиття під тиском) для виробництва готових пластикових виробів.

         Варто відзначити, що раніше комплекс був завантажений не більше ніж на 20%. Взявши його в оренду, ДП «Укрекоресурси» поклало на себе завдання максимально завантажити існуючі потужності і вивести лінію на прибутковий темп роботи. «На Україні зараз існує багато підприємств з переробки відходів у вторинну сировину або з виготовлення готової продукції з вторсировини, які або працюють з невеликою завантаженістю або взагалі простоюють. Мало де налагоджені цикл сортування сміття, роздільного збору побутових відходів, збуту сировини та інші необхідні елементи інфраструктури.

Саме  ДП «Укрекоресурси» здатне допомогти забезпечити таким підприємствам повноцінне функціонування: організувати постійні поставки сировини в обсягах, необхідних для планового завантаження потужностей та вибудувати канали збуту виробленого сировини. Нагадаю, що при цьому ми не конкуруємо з профільними компаніями, наша задача - сприяти розвитку всього сектора, розвитку конкуренції, сприяти збільшенню як обсягів збору, сортування, так і обсягів переробки та утилізації ТПВ. Для цього ми надаємо обладнання, фінансуємо послуги з утилізації вторинної сировини, - каже директор ДП «Укрекоресурси» Дмитро Радіонов. - У той же час, ми намагаємося вибирати в першу чергу прибуткові проекти, які дозволять нам розвивати ринок і ефективно використовувати кошти, отримані за постановою Кабінету Міністрів України № 915».

         Сировина для переробки буде поставлятися з Харківської, Дніпропетровської, Чернігівської, Сумської, Київської, Черкаської та Кіровоградської областей.

Повернутись


Інші публікації