+38(044) 228-9-222

Вхід

Вхід

Сплатити

Стати партнером Стати учасником
Організатори
Організатори

Прес-реліз від 9 вересня 2013

Прес-реліз від 9 вересня 2013

 

1-3 жовтня у Києві пройде найбільший міжнародний форум

з зелених інвестицій «ECO-invest 2013»

 

З 1 -го по 3-е жовтня у Міністерстві екології та природних ресурсів України відбудеться другий Міжнародний форум «Інвестиційна привабливість України у сфері поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ ) і рециклінгу: ECO-invest 2013».

Торік Форум зібрав понад 250 учасників з 15 країн світу, в числі яких міжнародні експерти та консультанти в галузі управління відходами, представники української влади, місцевого самоврядування та профільних відомств, громадські організації екологічного спрямування, науково - дослідницькі та освітні центри, що займаються проблемами забруднення довкілля та рециклінгу, а також підприємства зі збору, утилізації та переробки ТПВ, виробники спеціалізованої техніки та обладнання, інші представники бізнес-сектору.

На форумі цього року передбачається розширення кола учасників і обговорення таких гострих питань як державно-приватне партнерство, розширена відповідальність виробника, аналіз світових систем поводження з відходами, сучасних технологій та інноваційних проектів у сфері рециклінгу.
Крім доповідей експертів та дискусійних сесій, у програмі Форуму плануються екскурсії по території «Долини зелених інновацій» (виробничі потужності ДП «Укрекоресурси»), і на інші об'єкти поводження з відходами, а також презентація книги «World Waste Kings» («Світові сміттєві королі»).

Ініціаторами ECO-invest 2013 є Міністерство екології та природних ресурсів України та Державне підприємство з питань поводження з відходами як вторинною сировиною («Укрекоресурси»).
«ECO- invest став відмінним майданчиком для продуктивної комунікації між існуючими та потенційними учасниками ринку поводження з побутовими відходами. У минулому році нам вдалося познайомити український ринок з світовими практиками та досвідом даного сектора, запустити в реалізацію нові екологічні та бізнес-проекти», заявив Дмитро Радіонов директор ДП «Укрекоресурси».

Форум пройде за підтримки ТОВ «Хаммель Україна», Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) / UNDP , Дипломованого інституту управління відходами (CIWM), Міжнародної асоціації поводження з відходами (ISWA), Європейської бізнес асоціації (ЕВА).

Серед учасників та доповідачів початківці і досвідчені підприємці, представники посольств, державних органів влади, громадські організації та компанії, зацікавлені у розвитку сектора рециклінгу в Україні.


Контактна інформація:

Марина Ковригіна, оргкомітет Міжнародного форуму « ECO-invest 2013»

Тел. 067219 08 66

e - mail: [email protected]

Повернутись


Інші публікації