+38(044) 228-9-222

Вхід

Вхід

Сплатити

Стати партнером Стати учасником
Організатори
Організатори

Учасники

ТОВ "Хаммель Україна"

 

     ТОВ "Хаммель Україна" пропонує обладнання по переробці твердих побутових та промислових відходів фірми Hammel (Німеччина). В основі політики підприємства - прогресивні економічні методи та екологічні аспекти управління. Розширюючи виробництво, модернізуючи і розробляючи нові види продукції, керівництво підприємства постійно турбується про збереження природи та навколишнього середовища.

Європейська Бізнес Асоціація

     Європейська Бізнес Асоціація – організація міжнародного бізнесу в Україні, яка  об'єднує близько 900 європейських, українських та міжнародних компаній. Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні та бачить свою ключову місію у представництві інтересів європейських та вітчизняних інвесторів в Україні.

WWF

      Всесвітній фонд дикої природи – одна з найбільших в світі громадських благодійних організацій, яка більше 50 років працює для охорони природи на всій планеті. Щорічно WWF здійснює понад 1200 екологічних проектів, привертаючи увагу мільйонів людей до проблем охорони навколишнього середовища та їх вирішення. Місія WWF – в запобіганні наростаючій деградації природного середовища планети і досягненні гармонії людини і природи. Головна мета - збереження біологічної різноманітності Землі.


Наші партнери та спонсори