+38(044) 228-9-222

Вхід

Вхід

Сплатити

Стати партнером Стати учасником
Організатори
Організатори
Україна - Київ

Наші партнери

Громадська організація «Українське екологічне об'єднання»

     Діяльність громадської організаціЇ «Українське екологічне об'єднання»  спрямована на збереження та відтворення природного середовища та різноманіття, як необхідних умов повноцінного життя, поширення принципів екологічного мислення.

Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління

     Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління є виконавцем низки науково-дослідних робіт, основною тематикою яких є вирішення проблем охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання природних ресурсів, екологічної безпеки, державного екологічного контролю, земельного контролю та оцінки земельних ділянок, екологічної експертизи, заповідної справи, поводження з відходами, геологічного вивчення надр, топографо-геодезичної та картографічної діяльності, екологічного аудиту, керування навколишнім середовищем, стандартизації, сертифікації, маркування та метрології у природоохоронній галузі.

Європейська Бізнес Асоціація

Європейська Бізнес Асоціація – організація міжнародного бізнесу в Україні, яка  об'єднує близько 900 європейських, українських та міжнародних компаній. Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні та бачить свою ключову місію у представництві інтересів європейських та вітчизняних інвесторів в Україні.

Американська торгівельна палата в Україні

Американська торгівельна палата в Україні (Палата) є однією з найактивніших та найвпливовіших громадських неприбуткових організацій серед існуючих в Україні. Одним з головних завдань Палати є представництво інтересів іноземних інвесторів, які працюють в країні, а також сприяння появі нових інвесторів на цьому ринку. Палата співпрацює у питаннях торгівлі, комерції та економічних реформ не лише з українським урядом, а й з урядами інших країн, які є економічними партнерами України, з метою захисту інтересів компаній-членів Палати з більш ніж 50 країн світу. Серед членів Палати компанії з різноманітних регіонів та країн світу, включаючи Північну Америку, Європу, Азію, Росію та Україну. Компанії-члени Палати – це стратегічні та інституційні інвестори з найбільшим обсягом прямих іноземних інвестицій у ринок України. Палата тісно співпрацює з українською владою з метою покращення бізнес середовища та залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в українську економіку, сприяє розвитку стабільних, прозорих, та справедливих правил ведення бізнесу в Україні та інтеграції України до світового співтовариства.

1 2

Наші партнери та спонсори