+38(044) 228-9-222

Вхід

Вхід

Сплатити

Стати партнером Стати учасником
Організатори
Організатори

Наші партнери

AVE Україна

Наш сервіс обслуговує наразі понад 500.000 мешканців в трьох областях Західної України. АВЕ безкоштовно надає мешканцям приватного сектору у користування 120 л. та 1100 л. пластикові контейнери для накопичення відходів - так, як це вже давно практикується у Європі. Такі послуги успішно надаються у трьох областях Західної України. AВE є надійним партнером для українських громад у розбудові європейської структури у сфері поводження з відходами.

Royal Congress Hotel

Royal Congress Hotel - справді кращий вибір для відпочинку і ділових зустрічей усіх приїжджих у столицю України. Безпосередня близькість до аеропорту «Жуляни», сучасний конференц-сервіс, велика кількість номерів, а також розкішні меблі від кращих європейських майстрів, ретельно продуманий, елегантний інтер'єр та якісне обслуговування - ось основні переваги готелю. Royal Congress Hotel - це ідеальний варіант для тих, хто цінує свій час та гроші.

Вісник Екологічної Безпеки

Вісник Екологічної Безпеки – суспільно-політичний та діловий щомісячний журнал, присвячений питанням охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів. Наші партнери – Міністерство екології та природних ресурсів України, Державна екологічна інспекція України, Державна служба геології і надр України та інші державні служби і відомства, чия діяльність направлена на законодавче забезпечення і нормативне регулювання питань природокористування.

Дипломований інститут управління відходами

Дипломований інститут управління відходами (CIWM), є професійною організацією, яка представляє понад 7000 фахівців, які працюють в галузі поводження з відходами в усьому світі та яка встановлює професійні стандарти у сфері рециклінгу.
Установа надає послуги з проведення конференцій, виставок, навчання і та обміну досвідом у галузі поводження з відходами.

Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН)

Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) є глобальною мережею ООН в галузі розвитку, організацією яка виступає за позитивні зміни та надає країнам доступ до джерел знань, досвіду та ресурсів задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя. В Україні три головні сфери нашої діяльності в галузі розвитку зосереджуються на

демократичному врядуванні та місцевому розвитку; подоланні бідності, досягненні процвітання та українських Цілей розвитку тисячоліття; на енергетиці та навколишньому природному середовищі.

Міністерство екології та природних ресурсів України

Міністерство екології та природних ресурсів України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади у формуванні і забезпеченні реалізації державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, екологічної та у межах своєї компетенції біологічної, генетичної та радіаційної безпеки, поводження з відходами.

ТОВ "Хаммель Україна"

     ТОВ "Хаммель Україна" пропонує обладнання по переробці твердих побутових та промислових відходів фірми Hammel (Німеччина). В основі політики підприємства - прогресивні економічні методи та екологічні аспекти управління. Розширюючи виробництво, модернізуючи і розробляючи нові види продукції, керівництво підприємства постійно турбується про збереження природи та навколишнього середовища.

Державне підприємство «Укрекоресурси»

     Державне підприємство «Укрекоресурси» на загальнодержавному рівні організовує систему збирання, заготівлі та утилізації відходів як вторинної сировини та реалізовує державну політику в галузі поводження з відходами щодо створення загальнодержавної системи роздільного збору.

1 2

Наші партнери та спонсори